1. Tajemnica Trójcy Świętej – jedność Osób Bożych, Ojca, Syna i Ducha Świętego jest najważniejszą tajemnicą wiary. Dzisiejsza Ewangelia ukazuje miłość Boga jako podstawę zbawienia człowieka. Dzisiejsza niedziela kończy okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. Po Mszy Świętej zostańmy na chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa w poniedziałki i wtorki po Mszy Świętej porannej, od środy do niedzieli po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W środę o godz. 17 30 różaniec, o prowadzenie, którego prosimy Różę Różańcową św. Reginy (Bilsko Roćmirowa), Zelatorki Pani Teresy Pajor. O godz. 18 00 nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych. 
  4. W czwartek Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, która jest obchodzona, jako radosne wejście Chrystusa w codzienne życie człowieka. Msze Święte w tym dniu o godz. 7 00, 10 00 i 16 00. O godz. 10 00 z procesją Eucharystyczną. Uczestnicząc w procesji eucharystycznej wyznajemy wiarę w bóstwo i człowieczeństwo Jezusa Chrystusa. Prosimy o udział w procesji dzieci, Dzieci Komunijne, niosących feretrony, Orkiestrę, Zespół Regionalny.  OSP prosimy o zabezpieczenie trasy. Uroczystości Bożego Ciała towarzyszy Oktawa, w ramach której przez cały tydzień będziemy uczestniczyć w Procesjach Eucharystycznych po Mszy Świętej o godz. 18 00. W niedzielę w Oktawie po Mszy Świętej o godz. 9 00.
  5. W Uroczystość Bożego Ciała (czwartek) o godz. 16.30 wyjazd do Rzeszowa na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Zapisy w zakrystii. Koszt około 50 zł.
  6. O przygotowanie ołtarzy prosimy:
Ołtarz IOTO SKARB KOŚCIOŁAprzygotowuje INSTYTUT
Ołtarz IIOTO SERCE ŚWIATAprzygotowuje JAROSTOWA
Ołtarz IIIOTO POKARM NIEŚMIERTELNOŚCIprzygotowują ŁĘKI
Ołtarz IVOTO BRAMA NIEBAprzygotowują WITOWICE GÓRNE
  1. W piątek o godz. 15 00 wystawienie, Koronka, adoracja do godz. 18 00.    
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych, a na wszystkich Mszach Świętych składka na remont dachu kościoła. Remont dachu wszedł w kulminacyjny moment. Zostały wyremontowane rury spustowe (zobaczmy obróbki blacharskie). W tej chwili trwają prace przy wymianie kosza od południa. Na ukończeniu są prace przy posadzce oraz parkingu. Można już parkować na parkingu przed starą plebanią (według ułożonych z kostki miejsc).
  3. Dziękuję za grę przez cały maj z wieży kościoła pieśni maryjnych. Bóg zapłać za kwiaty do ołtarzy.  Dziękuję Rodzicom Dzieci Komunijnych za obecność z dziećmi w I piątek  i I sobotę w kościele. To dobra okazja aby wraz z dziećmi odprawiać I piątki i soboty. 
  4. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę.
  5. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Idziemy.