1. Ostatnia niedziela października, kieruje nasze myśli w stronę naszej parafialnej świątyni. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy troszczą się o nasz kościół. Dziękuję Panom Organiście, Kościelnemu. Pani sprzątającej, Pani piorącej szaty liturgiczne. Dziękuję Paniom troszczącym się o kwiaty. Panom wykonującym bieżące naprawy. Dziękuję wszystkim darczyńcom składającym ofiary na utrzymanie kościoła, opłacenie rachunków, remonty, naprawy. Bardzo dziękuję za wszystkie fundacje do wnętrza kościoła, ołtarze, figury, zabudowany konfesjonał, stoliki na prasę, świece i wiele innych elementów wystroju.  
 2. Naszą modlitwą obejmijmy kapłanów którzy posługiwali w naszej świątyni, którzy głosili w niej Słowo Boże i sprawowali w niej sakramenty. Szczególną modlitewną pamięcią otaczamy budowniczego świątyni ks. Prałata Władysława Piątka.
 3. W poniedziałek zakończenie nabożeństw różańcowych. Od poniedziałku Msze Święte wieczorne o godz. 17 00. Ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 16 30. Od środy modlitwa różańcowa z wypominkami o godz. 16 30.  
 4. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych, dzień modlitwy za wstawiennictwem Wszystkich Świętych Pańskich, przez ich wstawiennictwo polecamy Bogu nas samych, naszych bliskich i zmarłych. Msze Święte w kościele o godz. 7 00, godz. 9 00 i godz. 11 00. Po południu na cmentarzu o godz. 13 30 procesja i różaniec z wypominkami. O godz. 14 00 Msza Święta w kaplicy cmentarnej. Na cmentarzu przez cały dzień kwesta na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Na Mszy Świętej o godz. 14 00 składka z przeznaczeniem na utrzymanie naszego cmentarza. O zebranie składki prosimy Radnych Rady Duszpasterskiej.
 5. W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu polecamy Bogu w modlitwie wszystkich zmarłych. Msze Święte w kościele o godz. 6 30, godz. 9 00, godz. 11 00 (na cmentarzu) i godz. 17 00. Pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną różaniec z wypominkami. Zachęcamy do zyskiwania i ofiarowywania odpustów za zmarłych.
 6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła także pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca wraz z odpowiednimi nabożeństwami. W I czwartek o godz. 16 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań. W I piątek od godz. 14 00 wyjazd do chorych. W sobotę o godz. 16 00 Nabożeństwo Pierwszej Soboty. 
 7. W sobotę o godz. 9 00 spotkanie kandydatek do DSM. Zapisy do DSM. Grupa starsza o godz. 10 00.
 8. Została wybrana nowa Rada Duszpasterska. W wyborach oddano 542 głosy. Głosy zostały przeliczone przez Komisję w składzie: Pani Alicja Krężołek, Pan Andrzej Pajor, Ksiądz Proboszcz. Do Rady w głosowaniu zostali wybrani: Janusz Bednarek, Marek Cebula, Kazimierz Jasnos, Alicja Krężołek, Rafał Mordarski, Andrzej Pajor, Marian Pajor, Marek Połomski, Krzysztof Prusak, Andrzej Romanek, Maciej Tokarz. Radę uzupełniają Pan Stanisław Wikar, Ks. Paweł, Pani Katechetka oraz Panowie Organista i Kościelny.
 9. Zwolnił się lokal na Organistówce (obok salonu kosmetycznego). Jest do wynajęcia od zaraz. Chętnych proszę o kontakt. 
 10. Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi Pajorowi za ofiarowanie do ołtarzy pięknych chryzantem.
 11. W tym tygodniu prace na dachu naszego kościoła trwały od poniedziałku do soboty. Będą kontynuowane jeszcze w poniedziałek aby zakończyć I etap prac.
 12. W niedzielę 6 listopada o godz. 14 00 na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau organizowana jest DROGA KRZYŻOWA. Zapraszamy do wyjazdu na to nabożeństwo w wyjątkowym czasie pamięci o zmarłych. W czasie pogardy dla ludzkiego życia, która ma miejsce na Wschodzie. Wyjazd w niedzielę o godz. 11 00 z parkingu przy kościele. Powrót wieczorem. Zapisy do czwartku. Koszt przejazdu 50 zł. Gdy będą chętni to pojedziemy.   
 13. W tym ważnym świątecznym okresie zachęcamy do lektury prasy: W GOŚCIU NIEDZIELNYM: NIEDZIELI  (cena 10 zł) i IDZIEMY odpowiedź na pytania o życie wieczne: Co się dzieje z człowiekiem w chwili śmierci? Czy zmarli mogą nas nawiedzać? Jak pomóc tym, którzy odeszli?