XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

8 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. XIX Niedziela zwykła roku liturgicznego. Za tydzień Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Zielnej). Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają wspomnienia:
    w poniedziałek św. Teresy Benedykty od Krzyża, we wtorek św. Wawrzyńca, w środę św. Klary, w sobotę św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy Świętej o 6 30. Zakończenie przed Nowenną o godz. 18 00.

JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO ADORUJĄ:

7 00 – 8 00 Nowiny, Instytut, Tłoki.

8 00 – 9 00 Opatówka, Sadowa, nad Lotniskiem.

9 00 – 10 00 Morsztynówka

10 00 – 11 00 Łączne, Kamyk

11 00 – 12 00 Łęki, Witowice, Bilsko Wola

12 00 – 13 00 Bilsko, Cichawa, Równia, Biała do lotniska.

13 00 – 14 00 Kowalówka, Przy drodze, Brzegi

14 00 – 15 00 Bilsko Dział, Od Rąbkowej, Murowaniec, Przy boisku.

15 00 – 16 00 Berdychów, Roćmirowa.

16 00 – 17 00 Nad leśniczówką, Jarostwa, Domy nad wodą.

17 00 – 18 00 Osiedle Centrum, Przy kościele, Za cmentarzem.

• W piątek o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Prosimy zabrać lampiony.
  • Przypominamy, że spotkanie organizacyjne przed Pieszą Pielgrzymką Tarnowską na Jasną Górę dla grupy numer 25 ŚWIĘTY JUST odbędzie się w naszym kościele 13 sierpnia (piątek) o godz. 20.00.
  • Bóg zapłać za ofiary składane na cele inwestycyjne i ofiary w kopertach.
  •  Trwają prace przy obróbce okien w elewacjach bocznych i w ścianie prezbiterialnej. Jak Bóg pozwoli to w tym tygodniu zostaną ukończone i rozliczone. Szczegóły podam za tydzień.

Bardzo dziękuję Panu Piotrowi Prusakowi za demontaż starego ogrodzenia przed kwiaciarnią i zakładem pogrzebowym. Było to jedno z zaleceń wizytacyjnych.

Bardzo dziękuję Panom Piotrowi i Józefowi Szewczykom za wykonanie stolików na prasę i materiały informacyjne. Stoliki zostały wykonane bardzo starannie i estetycznie. Należność za gazety odtąd wrzucamy do skarbonek wbudowanych w stolik.

Za wywóz śmieci z cmentarza zapłaciliśmy w minionym tygodniu 3 628 zł. Ponawiam prośbę o oszczędne gospodarowanie wkładami, zniczami. Gałęzie z obciętych krzewów nie wrzucajmy do boksów tylko składajmy obok śmietnika.