1. W Popielec przyjmując popiół na swoją głowę, podjęliśmy trud pracy nad sobą i swoimi słabościami. Usuwajmy więc ze swego życia to wszystko, co nas oddala od Boga, a rozwijajmy te talenty, które pomogą nam osiągnąć zbawienie.
  2. Msze Święte popołudniowe będą celebrowane o godz. 18 00.
  3. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy różę różańcową św. Józefa. o godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i św. Józefa oraz Msza Święta w intencjach nowennowych.
  4. W środę na godz. 18:00 zapraszamy szczególnie młodzież klas ósmych przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca wraz z odpowiednimi nabożeństwami. W pierwszy czwartek o godz. 17 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań. W pierwszy piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17 15 Droga Krzyżowa. O godz. 18 00 Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa oraz modlitwa za misje i misjonarzy. O godz. 20 00 Droga Krzyżowa dla młodzieży (na którą zapraszamy także tych, którzy nie mogą przyjść na Drogę Krzyżową o 17 15).
  6. W pierwszą sobotę o godz. 9 00 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17 00 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. O godz. 18 00 Msza Święta niedzielna. W sobotę również przypada święto św. Kazimierza Królewicza.
  7. W przyszłą niedzielę dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny ad Gentes. O godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W tym roku kazania pasyjne w naszej Parafii będzie głosił ks. Damian Kostrzewa Proboszcz w Michalczowej. 
  8. W dniach od 27 lutego do 4 marca br. w parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbędzie się katechizacja przedmałżeńska. Spotkania będą się odbywać w Sali Przemienienia ul. Ducha Świętego 2. Zapisy na pierwszym spotkaniu 27 lutego o godz. 18 00. 
  9. Bóg Zapłać za ofiary składane dziś do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku wojny na Ukrainie. Takie ofiary składane są dzisiaj w kościołach w całej Polsce. Bóg zapłać osobom zaangażowanym w przygotowanie paczek dla rodzin na Ukrainie. Przygotowano 4 piętnastokilogramowe paczki. Zostały już przekazane do CARITAS. Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach na potrzeby naszej Parafii. Dziękuję Paniom z Kwiaciarni Kalia za wykonanie dekoracji wielkopostnej przed ołtarzem. 
  10. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM pierwszy odcinek cyklu rekolekcyjnego poświęconego uczynkom miłosierdzia względem duszy – o upominaniu grzeszących.