1. W tygodniu Msze Święte wieczorne będą celebrowane o godz. 18 00.
  2. W środę o godz. 17 30 różaniec i nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Po niej Msza Święta. O prowadzenie różańca prosimy misyjną Różę Różańcową błog. Matki Róży Czackiej (Zelatorka Pani Maria Kania).
  3. W czwartek święto Katedry św. Piotra Apostoła
  4. W piątek od godz. 15 00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. O godz. 17 30 Droga Krzyżowa. Po niej Msza Święta.
  5. W sobotę o godz. 9 00 Droga Krzyżowa dla dzieci. Chcemy, aby dzieci przeżyły Wielki Post blisko Jezusa i przypomniały sobie, że modlitwa to coś niesamowicie ważnego. Co tydzień będziemy sobie przypominać jedną z najbardziej popularnych modlitw. Każde dziecko otrzyma książeczkę, a potem w kolejne piątki Wielkiego Postu, będzie dostawało obrazki, które do niej wklei. W ten sposób powstanie osobisty ilustrowany modlitewnik.
  6. W przyszłą niedzielę DZIEŃ MODLITWY, POSTU I SOLIDARNOŚCI Z MISJONARZAMI. Z tej racji zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny Ad Gentes. O godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Kazania pasyjne będzie głosił ks. Damian Pitwor Wikariusz z Tęgoborzy.  
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne Parafii.  
  8. Rada Młodzieżowa Drużyny Pożarniczej działająca przy OSP w Łososinie Dolnej składa serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc w zbiórce przeprowadzonej w minioną niedzielę po Mszach Świętych na rzecz chorej Roksany. Zebrano 15 000 zł. Jesteśmy wdzięczni za okazane serce  pomoc. Daniel Salabura OPIEKUN MDP ŁOSOSINA DOLNA.
  9. Również Mama Roksany Pani Iwona składa wszystkim darczyńcom podziękowanie za okazaną pomoc.
  10. Wójt Gminy Łososina Dolna zaprasza mieszkańców wsi Łososina Dolna na spotkanie sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 25 lutego (niedziela) w Szkole Podstawowej w Łososinie Dolnej, o godz. 8 00. Z uwagi na ważność omawianych spraw prosimy mieszkańców o udział w zebraniu. Wójt Gminy mgr Andrzej Romanek.