1. Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu. Niech ten czas będzie dla nas okazją do przemiany i nawrócenia.
  2. Dziękujemy za udział dzieci, młodzieży i starszych w Adoracji 40 godzinnej. W zasadzie nie było takiej minuty by nie było wiernych w kościele na adoracji. To piękny przykład szacunku do Chrystusa Eucharystycznego, niech On Wam i Waszym rodzinom błogosławi we wszystkich Waszych przedsięwzięciach.
  3. W środę o godz. 16.00 Nowenna do Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich.
  4. Tradycyjnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 16.00,
    a po nim Msza św., dla młodzieży i osób pracujących o godz. 19.00. Droga Krzyżowa dla dzieci w sobotę o godz. 16.00.
  5. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 15.00, a po nim Msza św.
  6. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie i ofiary w kopertach. Za tydzień po Mszach św. ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  8. Od przyszłej niedzieli można będzie nabywać paschaliki i baranki wielkanocne.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności  śp. Edward Czyżycki, którego pogrzeb będzie dzisiaj o godz. 13.00.

Nadesłano do ogłoszeń:

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej informuje, że zapisy dzieci 5 i 6 letnich do oddziałów przedszkolnych oraz 7 letnich do klasy I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będą w terminie od 22 lutego do 5 marca 2021 w godzinach od 8.00 do 12.00 w sekretariacie Szkoły Podstawowej.