1. Dzisiejsza II Niedziela Adwentu to DZIEŃ MODLITWY I POMOCY MATERIALNEJ KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE. Z tej okazji zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy Świętej pobłogosławienie opłatków wigilijnych. Rozprowadza je w naszej Parafii Pan Organista. Ofiary składane przy ich nabywaniu to podziękowanie za posługę Pana Organisty w naszej Parafii.    
  2. Nabożeństwo okresowe Adwentu to Roraty. Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6 30. Dodatkowo Msza Święta roratnia jest celebrowana popołudniu o godz. 17 00 (w środy, czwartki i piątki). Zachęcamy do udziału w Roratach wszystkich, szczególnie dzieci naszej Parafii, z którymi podążamy do Betlejem. PROWADZI NAS ŚWIĘTY DZIADEK JOACHIM.
  3. We wtorek wspomnienie Świętego Mikołaja, bpa. Po Mszy Świętej roratniej spotkanie ze św. Mikołajem. Odpust ku czci św. Mikołaja w Tabaszowej.
  4. W środę św. Ambrożego, bpa i dok. Kościoła.
  5. W czwartek UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP. Msze Święte o godz. 6 30, godz. 10 00 i godz. 17 00. Od godz. 12 00 do godz. 13 00 GODZINA ŁASKI. Maryja Róża Duchowna objawiając się 8 grudnia 1947 roku pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech, powiedziała: Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe, obchodzono godzinę łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Przyjdźmy do Maryi w duchu pokuty, ofiary i modlitwy. Uczcijmy Jej Niepokalane Poczęcie i prośmy aby nasze życie było bez grzechu. Nie bójmy się prosić Pełną Łaski o łaski najbardziej nam potrzebne. One są źródłem radości Maryi. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła niech się modli w domu. 
  6. Na Mszy św. o godz. 17 00 o oprawę liturgii przygotują Dziewczęta z DSM. Odbędzie się również uroczyste przyjęcie kandydatek do DSM. W środę o godz. 16 00, zapraszamy kandydatki do DSM na spotkanie w Sali na plebanii.
  7. Za tydzień w III Niedzielę Adwentu w naszej Parafii Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie. W Mszy Święte o godz. 11 00 uczestniczyć będą przedstawiciele tego Ruchu. Za tydzień (w 2 niedzielę grudnia) po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. Na wszystkich Mszach Świętych składka na cele inwestycyjne. Tą najpilniejszą inwestycją jest dokończenie na wiosnę remontu dachu kościoła. Planujemy rozpocząć prace zaraz po Wielkanocy. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16 00, na plebanii, spotkanie nowej Rady Parafialnej. Zapraszamy. 
  8. 15 grudnia (czwartek) wybieramy się do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu na kolejne spotkanie w ramach rekolekcji filmowych. Mamy zarezerwowane 50 miejsc. Tym razem będzie to film JOHNNY. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o przedwcześnie zmarłym Księdzu Janie Kaczkowskim, organizatorze i dyrektorze Puckiego Hospicjum św. Ojca Pio.
  9. Od dzisiaj możemy nabywać ŚWIECE WIGILIJNEGO DZIEŁA POMOCY DZIECIOM. Caritas ustalił ofiarę na 9 zł za świecę małą.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii. W minionym tygodniu dokonaliśmy zmiany w transmisji internetowej z naszego kościoła. Transmisja będzie ciągła. Dostęp do transmisji z naszej strony parafialnej, strony KM-NET.PL, telewizji KM-NET. 
  11. Z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszła do wieczności ŚP Stanisława NOWAK zamieszkała w Łękach.