1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie Księdza Piotra Adamczyka Kustosza Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej, byłego Dyrektora Radia RDN Małopolska i Rekolekcjonistę w Diecezjalnym Domu Pielgrzyma OPOKA w Starym Sączu. Ksiądz Kustosz dokona wprowadzenia do naszej Parafii figury praskiego Dzieciątka Jezus. Bardzo dziękuję wszystkim Pielgrzymom, którzy w ubiegłym tygodniu pielgrzymowali do Pragi aby przywieźć figurę Biskiego Dzieciątka. Dziękuję wszystkim darczyńcom dzięki którym możemy cieszyć się łaskawą obecnością Dzieciątka. Po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15 00 DROGA BETLEJEMSKA, na którą serdecznie zapraszamy. Zapraszamy wszystkie dzieci naszej Parafii. Po Mszach Świętych poświecenie (w zakrystii) dewocjonaliów przywiezionych z Pragi. Ofiarami złożonymi do puszek wspieramy dzisiaj KOŚCIÓŁ NA WSCHODZIE. Puszki znajdują się stolikach z gazetami. Zechciejmy przez zakup świecy Caritas wesprzeć Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Ofiary składane przy okazji nabywania opłatków to nasza wdzięczność za posługę w naszej Parafii Pana Organisty.
  2. Trwamy w okresie liturgicznym zwanym adwentem, w którym przygotowujemy się zarówno na powtórne przyjście Chrystusa na Ziemię jak i do świętowania pamiątki Narodzenia Chrystusa. Nabożeństwem związanym z tym okresem liturgicznym są Roraty, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Roraty rano o godz. 6 45. Wieczorem (w środę, czwartek i piątek) o godz. 17 00. Msza Święta wieczorna od środy do soboty o godz. 17 00. Całodzienną Spowiedź Świętą Adwentową planujemy na czwartek 21 grudnia.    
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Damazego.
  4. We wtorek Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe.
  5. W środę św. Łucji. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych o godz. 17 00.  
  6. W czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  7. W piątek o godz. 15 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja.   
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na cele inwestycyjne i ofiary w kopertach.    
  9. 8 grudnia zmarł w wieku 41 lat ŚP Daniel Stosur, Łososina Dolna. Pogrzeb ŚP Daniela w poniedziałek 11 grudnia. Wprowadzenie o godz. 13 30. Msza Święta Pogrzebowa o godz. 14 00. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie…
  10. Centrum Kultury zaprasza w przyszłą niedzielę 17 grudnia na Kiermasz świąteczny, na którym będzie można nabyć wyjątkowe rękodzieło wykonane przez lokalnych twórców, a także społeczność szkolną naszej gminy oraz Koła Gospodyń Wiejskich, którzy przygotowali niezwykłe prace do nabycia. Dołączcie do nas, aby wspierać artystyczną działalność naszego regionu. Zapraszamy w niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00