1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

– w poniedziałek wsp. Św. Ambrożego, bp i dok. Kośc.

– we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00.

– w sobotę wsp. NMP z Guadalupe.

2. Msze św. roratnie w naszym kościele są celebrowane we wszystkie dni powszednie Adwentu o godz. 6. 30. Zachęcamy do licznego uczestnictwa oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, aby zawierzyć się Matce Bożej i przez modlitewne czuwanie lepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.

3. Pan Organista rozprowadzał będzie codziennie po roratach opłatki wigilijne już od jutra. Prosimy nabyć opłatki u niego, dlatego, że jest to tradycyjna forma wyrażenia wdzięczności organistom za codzienną prace w parafii. Ze względu na pandemię na stoliku tak jak w przypadku świec będzie pudełko z opłatkami oraz skarbonka na ofiary.

4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, do puszek i ofiary w kopertach.

5. Przyszedł rachunek za śmieci z cmentarza wywiezione w zeszłym tygodniu. Bardzo serdecznie dziękuje także że wielką ofiarność na ogrzewanie kościoła, prawdopodobnie wystarczy na cały sezon ogrzewania Kościoła.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Świat Misyjny, Promyczek Dobra.

7. Organizowana jest pielgrzymka przez naszą parafię do miejsc związanych ze Św. Teresą z Kalkuty czyli Albania, Czarnogóra. Termin koniec maja. Bliższe informacje na plakacie.