1. Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli przedstawia nam Chrystusa Przemienionego wobec swoich uczniów na Górze Tabor. W ten sposób Jezus przygotowuje ich do wydarzeń, które niebawem nastąpią, a więc swojej męki i śmierci, a jednocześnie i nas zachęca, abyśmy podjęli trud przemiany własnego życia.
  2. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i pomocy misjonarzom. Ofiary dziś zbierane do puszek są przeznaczone na ten cel.
  3. Dziękuję za udział w renowacji Misji Świętych. Był to dla nas czas odkrycia Bożego Miłosierdzia i powrotu do Boga. Teraz starajmy się czerpać z bogatego skarbca nabożeństw wielkopostnych, aby umocnić to dobro, które się w nas dokonało.
  4. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy różę różańcową św. Andrzeja (Zelator Pan Jan Grzyb). O godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia oraz Msza Święta w intencjach nowennowych. Będziemy modlili się w intencji kobiet z racji przypadającego w tym dniu Dnia Kobiet.
  5. W piątek o godz. 15 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja. O godz. 17 15 Droga Krzyżowa. O godz. 18 00 Msza Święta. O godz. 20 00 Droga Krzyżowa dla młodzieży (na którą zapraszamy także tych, którzy nie mogą przyjść na Drogę Krzyżową o 17 15).
  6. W sobotę o godz. 17 30 Droga Krzyżowa dla dzieci. W sobotę rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św. Składka na wszystkich Mszach Świętych na cele inwestycyjne.   
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.
  9. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM wielkopostna katecheza o uczynku miłosierdzia NIEUMIEJĘTNYCH POUCZAĆ.