1. Druga niedziela Wielkiego Postu, którą przeżywamy także jako niedzielę Ad Gentes – naszymi modlitwami obejmujemy misjonarzy
    i misjonarki.
  2. U członków parafialnego Caritas można nabywać paschaliki i baranki wielkanocne.
  3. Aby ułatwić wiernym możliwość uczestniczenia w nabożeństwach w ciągu tygodnia od środy zmieniamy godziny nabożeństw popołudniowych.
  4. Przypominamy, że w naszym kościele w każdy piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza św., Droga Krzyżowa dla młodzieży i osób pracujących o godz. 19.00, a w niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa dla dzieci w sobotę o godz. 17.00. Wszystkich zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  5. W tym tygodniu przypada  pierwszy czwartek, pierwszy piątek
    i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, w pierwszy piątek nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa w intencji misji,
    a w sobotę o godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w ramach pierwszych sobót miesiąca.
  6. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w pierwszy czwartek, piątek i sobotę od godz. 16.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na czwartek.
  7. W piątek na godz. 19.00 na Drogę Krzyżową i spotkanie zapraszamy młodzież z klasy VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  8. Do chorych udamy się w piątek od godz. 13.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  9. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  10. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na tace i za ofiary składane po Mszy św. do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny oraz za ofiary w kopertach.