1. Dzisiejsza Ewangelia ukazuje nam powołanie Apostołów. Powołani zostają uczniami Chrystusa, każdego dnia będą słuchać Jego nauczania i będą oglądać to, co czynił. Wszystko po to, aby stać się tymi, którzy będą głosić Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie. Czy my jesteśmy gotowi do tego zadania? 
  2. W środę wspomnienie św. Antoniego Opata. W naszej Parafii o godz. 16 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy Różę Różańcową św. Aurelii (Zelatorka Pani Zofia Szkarłat). O godz. 17 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych.
  3. W czwartek rozpoczęcie Tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa. Od godz. 15 00 do godz. 17 00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę wspomnienie św. Sebastiana, męczennika. Msze Święte ku czci św. Sebastiana o godz. 6 30 i godz. 9 00. Pamiętajmy, że św. Sebastian to jeden z Patronów naszej Parafii. Patronem chorych, ogrodników, strażaków. Zapraszamy do modlitwy. O godz. 17 00 Msza Święta z niedzieli.
  6. W przyszłą niedzielę Dzień Babci i Dziadka.
  7. Rekolekcje wielkopostne będę w naszej parafii tradycyjnie od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu, czyli w tym roku w dniach od 14 do 18 lutego (w pierwszym tygodniu ferii zimowych). Wygłosi je ks. dr Łukasz Plata z KUL. Znany Ewangelizator. Zarezerwujmy czas, aby wziąć udział w rekolekcjach.  
  8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na cele inwestycyjne naszej Parafii. Dziękujemy także za ofiary w kopertach.
  9. Aby ożywić wiarę zachęcamy do lektury prasy katolickiej (GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA, IDZIEMY).
  10. Zmarł Jan NOWAK z Łęk. Pogrzeb we wtorek, o godz. 13 30 wprowadzenie. O godz. 14 00 Msza Święta pogrzebowa. Zmarła także Irena KOCOŃ z Michalczowej. Pogrzeb dzisiaj. Msza Święta o godz. 12 30 w kościele w Michalczowej, Pochówek na naszym cmentarzu parafialnym.
  11. Dziękując za bardzo życzliwe przyjmowanie kapłanów po kolędzie, na bieżący tydzień planujemy:      

Ksiądz Proboszcz:

We wtorek (od godz. 15 00) BILSKO – LEŚNICZÓWKA (od Studzińskich do Chochlińskich).

W środę (od godz. 15 00) BILSKO – BIAŁA (od Wiesława Mliczka do Kumor)

W czwartek (od godz. 15 30) BILSKO – CICHAWA od Orzechowskich do Jaśkiewicz).

W piątek (od godz. 15 30) BILSKO BIAŁA – DOMY PRZY DRODZE (od Zawojak do Opoka)

W sobotę (od godz. 10 00) BILSKO BIAŁA (od Kmiecik do Gwóźdź)

Ksiądz Paweł:

W sobotę (od godz. 8:30) KAMYK GÓRĄ (od Prusak do Piotra Prusaka)

W niedzielę (od godz. 13:00) KAMYK DOŁEM od Omylak do końca.