1. Dzisiejsza III niedziela Adwentu rozpoczyna kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy Świętej o godz. 11 00 ADWENTOWY DZIEŃ WSPÓLNOTY RUCHU ŚWIATŁO ŻYCIE – REJONU PASIERBIEC. Po Mszy Świętej o godz. 16 00 spotkanie nowej Rady Parafialnej.
  2. Wykorzystajmy czas adwentu, aby jak najlepiej przygotować się do Bożego Narodzenia. Msze Święte roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6 30. Dodatkowo Msza Święta roratnia w środy, czwartki i piątki, o godz. 17 00. Polecajmy w modlitwach nasze rodziny, prośmy Boga przez Maryję aby w nich rozwijało się życie chrześcijańskie, bo przecież w gronie rodziny będziemy przeżywali narodzenie Jezusa Chrystusa.
  3. We wtorek 13 grudnia, wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego. 
  4. W środę wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i dok. Kościoła.
  5. W czwartek 15 grudnia wyjazd do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu na kolejne spotkanie w ramach rekolekcji filmowych. Tym razem będzie to film JOHNNY. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o przedwcześnie zmarłym Księdzu Janie Kaczkowskim, organizatorze i dyrektorze Puckiego Hospicjum św. Ojca Pio. Wyjazd autokarem sprzed kościoła o godz. 17 30.
  6. W piątek rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus.
  7. Od soboty 17 grudnia rozpoczniemy dni poprzedzające Boże Narodzenie, przeznaczone na bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Spowiedź Świętą zaplanowaliśmy na czwartek 22 grudnia.
  8. Możemy nabywać ŚWIECE WIGILIJNEGO DZIEŁA POMOCY DZIECIOM. Akcja Paczuszka dla Maluszka zostaje przedłużona do 22 grudnia. Do tego czasu można ofiarować produkty dla małych dzieci.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii. Dzisiaj są to ofiary na dokończenie remontu dachu naszego kościoła.
  10. W tym tygodniu trwały prace nad zagospodarowaniem terenu wokół budynków gospodarczych. Wykonywane były roboty ziemne.