1. Trzecia Niedziela Wielkanocna przeżywana jest w Polsce jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Serdecznie zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego, w którym możemy znaleźć siły i pomoc
  w rozwiązaniu wszystkich trudnych życiowych spraw.
 2. Dzisiaj o godzinie 12.45 w naszym kościele Komunia Święta dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej.
 3. Ze względu na przedłużone ograniczenia epidemiologiczne informujemy, że uczestnicząc w Mszach Świętych i Nabożeństwach do dyspozycji mamy kościół górny, kościół dolny oraz w czasie przedłużonych ograniczeń epidemiologicznych zasadniczo plac kościelny. W kościele i przed kościołem należy zachować dystans 1,5 m. (chyba że jesteśmy z jednego domu), należy zasłaniać usta i nos maseczką. Przypominamy, że w naszej parafii Msza Święta w sobotę o godz. 18.00 jest odprawiana z rytu niedzielnego.  
 4. W środę o godz. 17.30 różaniec, a godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. W piątek o godz. 18 00 do Bożego Miłosierdzia. Na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia zapraszamy młodzież bierzmowaną. Będziemy dziękować Bogu przez Maryję za dar Ducha Świętego Pocieszyciela, którego otrzymali w miniony wtorek. Dziękujemy młodzieży i ich rodzicom za obrus ołtarzowy.
 5. W piętek Uroczystość św. Wojciecha głównego Patrona Polski, z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
 6. Z racji że jest to tydzień bogaty we wspomnienia świętych wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia wśród nich Wojciechom, Jerzym, Markom składamy serdeczne życzenia imieninowe.
 7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie uczniów klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
 8. Msza św. na Łącznym z prośbą o urodzaje i zachowanie od nieszczęść (z racji Święta Świętego Marka Ewangelisty) z intencji mieszkańców Kamyka i Łącznego, zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 w kaplicy na Łącznym.
 9. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na tacę i za ofiary w kopertach. Za tydzień z racji Niedzieli Chrystusa Dobrego Pasterza i Światowego Dnia Modlitw o Powołania składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.