1. OŚWIADCZENIE PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI W ZWIĄZKU Z PUBLIKACJAMI DOTYCZĄCYMI METROPOLITY KRAKOWSKIEGO KARD. KAROLA WOJTYŁY…
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic dla Róż Różańcowych. Intencja modlitewna na marzec: ZA OFIARY NADUŻYĆ. Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła wyrządzonego im przez członków wspólnoty kościelnej, aby właśnie w Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i swoje cierpienia. O godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Przez cały tydzień po Mszy Świętej porannej Nowenna przed Uroczystością św. Józefa.
  4. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy różę różańcową Najświętszej Maryi Panny (Zelatorka Pani Zofia Szewczyk). o godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia oraz Msza Święta w intencjach nowennowych. W środę na 18 00 zapraszamy do kościoła klasy VIII, a w czwartek na 18 00 klasy VII.
  5. W piątek o godz. 15 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja. O godz. 17 15 Droga Krzyżowa. O godz. 18 00 Msza Święta. O godz. 20 00 Droga Krzyżowa dla młodzieży (na którą zapraszamy także tych, którzy nie mogą przyjść na Drogę Krzyżową o 17 15).
  6. W sobotę o godz. 17 30 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 18 00 Msza Święta niedzielna.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych dziewczęta z DSM będą rozprowadzały zrobione przez siebie palmy. Ofiary przeznaczone na działalność DSM.
  8. Bóg Zapłać za ofiary składane dziś na cele inwestycyjne. Tą najpilniejszą inwestycją jest dokończenie remontu dachu, który chcemy rozpocząć po Świętach Wielkanocnych. Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach na potrzeby naszej Parafii.
  9. 31 marca (piątek) po Drodze Krzyżowej wybieramy się do kina Sokół w Nowym Sączu na film SPRAWA CHRYSTUSA. Zapisy jak zwykle w zakrystii. Bilet i przejazd 30 zł.
  10. Od dzisiaj możemy nabywać baranki na stół Wielkanocny. Baranki są wyłożone obok prasy. Ofiara na cele CARITAS od 8 zł (6 zł jest przekazywane do CARITAS DIECEZJALNEJ. 2 zł pozostaje w parafialnej CARITAS na pomoc naszym potrzebującym). Ofiary wrzucamy do tych samych skarbonek co należność za prasę.

Nadesłano do ogłoszeń:

1. Centrum Kultury zaprasza nas dzisiaj o godz. 17 00 na Gminny Dzień Kobiet. W programie spektakl teatralny pt.: Pomoc domowa. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy.
  2. OGŁOSZENIE SOŁTYSA ŁOSOSINY DOLNEJ: 19 marca (niedziela) o godz. 8 15 odbędzie się zebranie mieszkańców Sołectwa Łososina Dolna w Szkole Podstawowej.
  3. OGŁOSZENIE SOŁTYSA BILSKA: 19 marca (niedziela) o godz. 10 00 odbędzie się zebranie wiejskie dla mieszkańców Bilska w Szkole Podstawowej w Łososinie Dolnej.