1. Po południu o godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po ich zakończeniu Msza Święta!!!
  2. W tygodniu w liturgii Kościoła:
  3. W poniedziałek św. Kazimierza Królewicza. Msza Święta o godz. 6 30.
  4. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy Parafialną Radę Duszpasterską. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Po niej Msza Święta w intencjach nowennowych. Po Mszy Świętej (godz. 19 00) spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszam wszystkich Radnych.
  5. W czwartek (I miesiąca) o godz. 17 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań kapłańskich. Na Mszę Świętą o godz. 18 00 zapraszamy uczniów klas VIII.
  6. W piątek ŚWIATOWY DZIEŃ KOBIET. Drogi Krzyżowe o godz. 17 30 i godz. 20 00. Dla dzieci w sobotę o godz. 9 00.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. Na wszystkich Mszach Świętych składka inwestycyjna.
  8. Od dzisiejszej niedzieli możemy nabywać u Pań z Caritasu Baranki Wielkanocne oraz Paschaliki. Ofiara (traktowana jako Jałmużna Wielkopostna) od 8 zł.
  9. W sobotę 16 marca planujemy Pielgrzymkę Pasyjną do dwóch ważnych miejsc. Do Krakowa – Mogiły oraz Miechowa. W Krakowie oddamy cześć Krzyżowi Mogilskiemu. W Miechowie będziemy modlili się w jedynej w Polsce Kaplicy Grobu Bożego. W Grobie Bożym będziemy celebrowali Eucharystię. Koszt (przejazd + obiad) 100 zł.
  10. Informacje dla pielgrzymów wyjeżdżających do Bratysławy i Wiednia oraz do Portugalii: Osoby, które zgłosiły się na wyjazd do Wiednia i Bratysławy (26-28 kwiecień), dokonują do 25 marca, w kancelarii parafialnej, wpłaty na tą pielgrzymkę w kwocie 980 złotych.
  11. Trwają zapisy na październikową pielgrzymkę do Fatimy ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W PIELGRZYMCE PRZYJMOWANE SĄ W KANCELARII PARAFIALNEJ DO 25 MARCA. Po zgłoszeniu uczestnictwa w pielgrzymce do dnia 30 marca 2024 należy wpłacić zaliczkę 2000 złotych na zakup biletów lotniczych na konto bankowe Biura Podróży Online Travel. Numer konta, na które należy wpłacić zaliczkę oraz dane do przelewu zamieszczone są na ulotkach z programem pielgrzymki.
  12. Dzieciom polecamy Małego Gościa Niedzielnego na marzec, a wszystkich zainteresowanym Historią Kościoła specjalny numer Gościa Niedzielnego HISTORIA KOŚCIOŁA (cena 12 zł).