1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zakończy się 25 stycznia, w Święto Nawrócenia św. Pawła. Zachęcamy do modlitwy w intencji zjednoczenia chrześcijan w jednym Kościele i przy jednym Pasterzu.
  2. We wtorek św. Franciszka Salezego.
  3. W środę Nawrócenie św. Pawła. O godz. 16 30 różaniec w intencji zjednoczenia wszystkich chrześcijan. O prowadzenie różańca prosimy Różę Różańcową św. Agnieszki (Pani Zelatorki Krystyny Szkarłat). Po różańcu Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych.
  4. W czwartek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa
  5. W sobotę św. Tomasza z Akwinu.
  6. Zachęcamy do nabywania gromnic. Mamy wiele nowych domów. Niech w każdym z nich będzie gromnica. Pobłogosławimy je 2 lutego.
  7. PROGRAM KOLĘDY

22. 01. 2023 NIEDZIELA od godz. 14 00

OSIEDLE CENTRUM II (od Królczyk do Gołąb)

27. 01. 2023 PIĄTEK od. godz. 15 30

JAROSTOWA DOŁEM (od Ciastoń do Szewczyk)

28. 01. 2023, SOBOTA od godz. 8 30

JAROSTOWA  (od Kmiecik do Wiśniowski)

9. Za tydzień CARITAS ze Szkoły Podstawowej w Łososinie Dolnej przeprowadzi po Mszach Świętych kwestę na rzecz potrzebujących pomocy rodzin uczniów naszej szkoły.

10. Zmarła ŚP Anna Maciaś. Pogrzeb dzisiaj o godz. 13 00. (wprowadzenie o 12 30).

Nadesłano do ogłoszeń:

CENTRUM KULTURY SERDECZNIE ZAPRASZA W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ O GODZ. 17 00 NA NOWOROCZNY KONCERT ZESPOŁU REGIONALNEGO JAKUBKOWIANIE ORAZ WOKALISTKI MEGITZA.