1. Dzisiejsza liturgia słowa zachęca nas do nawrócenia i życia w wierze. Przykładem takiego sposobu funkcjonowania był Jonasz, który nawróciwszy się przyjmuje wolę Bożą i nawołuje do nawrócenia mieszkańców Niniwy.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj przez udział w liturgii Mszy Świętej uczcili św. Sebastiana Męczennika.
  3. W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego. O godz. 16 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy Apostolat Modlitwy za kapłanów „Margaretki”. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Po niej Msza Święta w intencjach nowennowych.
  4. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W piątek św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów. O godz. 15 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17 00.
  6. Bóg Zapłać za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na cele inwestycyjne. Ponadto dziękujemy za ofiary złożone w kopertach.    
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: ŚP JAN NOWAK z Łęk (lat 69), którego pogrzeb był w miniony wtorek  oraz ŚP JOANNA SZKARŁAT z domu Grzyb, z Bilska (lat 46), której pogrzeb będzie w czwartek Msza św. o godz. 14 00, pół godziny wcześniej nabożeństwo różańcowe.
  8. Powoli kończymy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Dziękując za dotychczasowe życzliwe przyjęcie, jednocześnie w tym tygodniu chcemy jeszcze odwiedzić ostatnią grupę parafian.

KSIĄDZ PROBOSZCZ

W środę od godz. 15 30 BILSKO – ROĆMIROWA (od Rodzin Dmitruk do Wroński)

W czwartek od 15 30 BILSKO – ROĆMIROWA (od Rodzin Michalak do Połomski)

W piątek od 15 30 BILSKO – ROĆMIROWA (od Rodzin Piwowarczyk do Pajor)

W sobotę od godz. 9 00 BILSKO OD RĄBKOWEJ (od Salamon do Litwiński)