1. Dzisiaj IV Niedzielę Adwentu, która jest dniem bezpośredniego przygotowania do czwartkowej wigilii dlatego zachęcamy do zachowania tradycji wigilijnych takich jak łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, czytanie perykopy ewangelicznej o Narodzeniu Jezusa, wspólny śpiew kolęd i godnego przygotowania się do Świąt. Zgodnie z Polską tradycją zachowajmy post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Pasterka o północy. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Bóg zapłać wszystkim, którzy tak czynnie i licznie uczestniczyli w przygotowaniu adwentowym. Niech Jezus błogosławi Wam i Waszym rodzinom na całe życie. Od jutra do czwartku rano o 06. 30 ostatnie roraty.

2. W piątek Uroczystość BOŻEGO NARODZENIA– Msze św. tak jak w każdą niedzielę: o 7.00, 9.00, 11.00 oraz 16.00. W drugi dzień Świąt – Święto Św. Szczepana nie będzie Mszy św. popołudniowej o godz. 16. 00. Intencja przyjeta na tą godzinę będzie odprawiona na Pasterce. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na UJPII i KUL. W tym dniu poświęcenie owsa po Mszy św. o 7.00 i 9.00.

3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę i ofiary w kopertach.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Świąteczny Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Świąteczna Niedziela, Świat Misyjny, Promyczek Dobra.