1. Dziś w Kościele Katolickim obchodzimy niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Polecajmy w tym tygodniu w naszych codziennych modlitwach szczególnie powołania z naszej parafii, modląc się w intencji nowych powołań. Polecajmy Osobę Diakona Mateusza Pajora, który 22 maja w poznańskiej katedrze przyjmie święcenia kapłańskie, a w niedzielę 26 maja odprawi w naszym kościele Msze Świętą Prymicyjną. Módlmy się również w intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii i tych którzy w niej pracowali, a którzy udzielali nam sakramentów.
  2. Dzisiaj o godz. 16 00 Msza Święta w 100 rocznicę urodzin Szanownej Jubilatki ROZALII BOCHEŃSKIEJ z Bilska. To powód do wdzięczności wobec miłosiernego Boga za wszelkie otrzymane w życiu dobro. Niech Pan Bóg otacza Czcigodną Jubilatkę swoją miłością i łaską, darząc zdrojem łask przez najdłuższe lata, a Matka Boża Pocieszenia chroni Panią płaszczem swojej opieki w każdym kolejnym dniu życia.    
  3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, Bpa i Męczennika, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI. Msza Święta o godz. 6 30.
  4. W środę o godz. 17 30 Różaniec w intencji powołań o prowadzenie którego prosimy MARGARETKI. O godz. 18 00 Nowenna i Msza Święta. Po niej o godz. 19 00 spotkanie z Dziećmi klas III oraz ich Rodzicami przed I Komunią Świętą.  
  5. W czwartek święto św. Marka. O godz. 18 00 nie będzie tutaj Mszy Świętej w kościele tylko będzie Msza Święta w kaplicy na Łącznym. Będziemy modlili się o urodzaje.
  6. W piątek o godz. 3 00 wyjazd sprzed kościoła pielgrzymki do Wiednia i Bratysławy. (Są jeszcze dwa wolne miejsca). Uczestnicy pielgrzymki muszą posiadać ważne dowody osobiste. Biuro Podróży ONLINE TRAVEL uprzejmie prosi aby osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w pielgrzymce do Fatimy najpóźniej do 25 kwietnia wpłaciły na konto Biura Podróży Online Travel zaliczkę na zakup biletów lotniczych. Chęć wyjazdu na Pielgrzymkę wyraziły 32 osoby z naszej Parafii.
  7. W piątek z racji pogrzebów adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 17.00. O godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa za śp. Annę Suchanek, a o godz. 16.00 za śp. Zofię Szarata.