1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna on tydzień modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele. Będziemy w nim prosić Jezusa – Dobrego Pasterza o nowe powołania.
  2. W środę o godz. 17.30 Różaniec, a o godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w intencji powołań z naszej parafii. O prowadzenie różańca prosimy Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej.  
  3. W czwartek święto św. Katarzyny ze Sieny, Patronki Europy.
  4. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie uczniów klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. Na godz. 16.00 zapraszamy Strażaków na Mszę Świętą w ich intencji, z racji bliskiego wspomnienia św. Floriana – Patrona Strażaków. O godz. 17.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w ramach pierwszych sobót miesiąca oraz pierwsze nabożeństwo majowe. Nabożeństwa Fatimskie z procesją będą odprawiane w naszej parafii każdego 13 dnia miesiąca od maja do października.
  5. W tygodniu nabożeństwa majowe będą o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30, po nabożeństwie majowym Msza św.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać Rodzinie, która ufundowała do naszego kościoła dwie bezdotykowe kropielnice. Zachęcamy do żegnania się wodą święconą. Przez przeżegnanie się wodą święconą Bóg otacza nas opieką, abyśmy przemienieni mocą Ducha Świętego zawsze postępowali drogą nowego życia.   
  8. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na Seminarium Duchowne
    w Tarnowie i ofiary w kopertach.