1. Minęła już połowa Wielkiego Postu, dlatego dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą radości, bo już coraz bliżej do spotkania z Chrystusem w Jego misteriach paschalnych. Stąd dziś liturgia w kolorze różowym. 
  2. Jutro Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msza Święta o godz. 6 30.
  3. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy różę różańcową św. Aurelii (Zelatorka Pani Stanisława Salamon). O godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia oraz Msza Święta w intencjach nowennowych.
  4. W piątek o godz. 15 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka i Adoracja do godz. 17 15. O godz. 17 15 Droga Krzyżowa. Droga Krzyżowa dla młodzieży o godz. 20 00.
  5. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu rozpocznie się kolejna możliwość Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Będzie możliwość złożenia deklaracji i podjęcia duchowej adopcji. Msze Święte o godz. 6 30, godz. 10 00 i godz. 18 00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 9 30. Na Mszy Świętej o godz. 10 00 przyjęcie dziewcząt do II stopnia DSM.
  6. W przyszłą niedzielę Dzień Modlitw za Więźniów. Msze Świętego według zmienionego czasu na letni. O godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W tym roku kazania pasyjne w naszej Parafii głosi ks. Damian Kostrzewa Proboszcz w Michalczowej. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.    
  7. Od dziś obok Baranków Wielkanocnych możemy nabywać Paschaliki. Ofiara od 8 zł. Po Mszy Świętej dziewczęta z DSM rozprowadzają palmy.
  8. Bóg Zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne.
  9. Dziękuję mieszkańcom Łęk za posprzątanie parkingów przykościelnych oraz terenu miedzy kościołem a plebanią. Pracowali: Alicja Krężołek, Marek Cebula, Tadeusz Salamon, Adam Oleksy, Jan Serafin, Piotr Gwóźdź, Łukasz Gwóźdź, Wojciech Mróz, Grzegorz Oleś, Andrzej Cebula, Władysław Sromek, Tomasz Mróz.
  10. Są jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę do Albanii.