1. INTENCJA RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH w marcu: Aby osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa. Ponadto 16 marca (w sobotę) rozpoczniemy Nowennę w intencji Ojczyzny, w intencji zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
  3. Po południu o godz. 15 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po ich zakończeniu Msza Święta.
  4. W tygodniu w liturgii Kościoła:
  5. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy Różę Różańcową św. Józefa. Po niej Msza Święta w intencjach nowennowych.
  6. W piątek o godz. 15 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja do godz. 17 30. Drogi Krzyżowe o godz. 17 30 i godz. 20 00. Dla dzieci w sobotę o godz. 9 00.
  7. U Pań z Caritasu możemy nabywać Baranki Wielkanocne oraz Paschaliki. Ofiara (traktowana jako Jałmużna Wielkopostna) od 8 zł.
  8. W sobotę 16 marca o godz. 7 00 sprzed kościoła wyjazd Pielgrzymki do Krakowa – Mogiły oraz Miechowa.
  9. Do 25 marca, w kancelarii parafialnej, dokonujemy wpłaty na Pielgrzymkę do Wiednia i Bratysławy. Również do 25 marca zapisujemy się w kancelarii parafialnej na Pielgrzymkę do Portugalii.
  10. 25 marca (W. Poniedziałek) planowany jest wyjazd do kina na rekolekcje filmowe. Obejrzymy film: OBLICZE JEZUSA. Zapisy w zakrystii.
  11. Na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie znajdziemy REGULAMIN KONKURSU PALM WIELKANOCNYCH. Zapoznajmy się z nim.
  12. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne naszej Parafii. Na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej przedstawiłem Radnym sprawozdanie finansowe za 2023 rok. Dziękuję Panom, którzy wczoraj pracowali nad uporządkowaniem placu wokół kościoła oraz parkingów. Nie były to tylko prace porządkowe ale również roboty ziemne polegające na wyrównaniu terenu świeżą ziemią oraz usunięto korzenie po usuniętych drzewach i krzewach. Pracowało 18 osób. Za pracę dziękuję Panom: Kazimierzowi Jasnosowi, Markowi Cebuli, Maciejowi Tokarzowi, Piotrowi Prusakowi, Danielowi Krężołkowi, Bogdanowi Koziałowi, Adamowi Oleksemu, Wojciechowi Mrozowi, Dawidowi Mrozowi, Pawłowi Mrozowi, Eugeniuszowi Jasnosowi, Stanisławowi Ciastoniowi, Grzegorzowi Olesiowi, Piotrowi Gwoździowi, Andrzejowi Cebuli, Piotrowi Zelkowi, Tadeuszowi Salamonowi, Tadeuszowi Cebuli,  Jarosławowi Znamirowskiemu. Bóg Zapłać za tę ofiarną, bardzo potrzebną pracę. Panowie pracowali swoim sprzętem.
  13. WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREJ, ŚWIĘTEJ NIEDZIELI.