1. Dzisiejsza niedziela –  ostatnia w styczniu – tradycyjnie jest obchodzona w Kościele jako Światowy Dzień Trędowatych. Wspierajmy ich naszymi modlitwami.
  2. W środę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 17.00. Tego dnia na uroczystą liturgię przyniesiemy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów. Składka na klasztory klauzurowe.
  3. Z inicjatywy św. Jana Pawła II święto Ofiarowania Pańskiego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby podejmujące służbę Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach.
  4. W tym tygodniu przypada  pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, w pierwszy piątek nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa w intencji misji, a w sobotę o godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  5. Spowiedź w pierwszy czwartek i piątek od godz. 16.00 oraz codziennie pół godz. przed Mszą św.
  6. W czwartek przypada wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa gardła i owoców.
  7. Do chorych udamy się w piątek od godz. 13.00.
  8. W sobotę wspomnienie św. Agaty, po Mszy św. poświęcimy chleb, wodę i sól.
  9. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje i utrzymanie kościoła, które zostały złożone w minionym tygodniu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.