1. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

– we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, Msze św. jak w każdą niedzielę.

– w środę św. Błażeja błogosławieństwo świec, gardeł i owoców.

– w piątek wspomn. św. Agaty, dziew. i męcz., pośw. chleba, soli i wody.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne w tych dniach o godz. 16. 00 oraz o 6. 30. W I czwartek i sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą adoracyjną od godz. 15. 00.

3. W tym tygodniu będziemy też mieli okazję od piątku do soboty modlić się przy obrazie Matki Bożej ludzi pracy oraz przy relikwiach bł. ks. Jerzego Popiełuszki i Św. Jana Pawła II. Zachęcamy do modlitwy w te dni.

4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę i ofiary w kopertach.

5. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom owoców i warzyw na potrzeby Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Edward Antoni Kras z Nowin, śp. Andrzej Litwiński oraz śp. Zofia Orzeł, której pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godz. 13.30 różaniec, a o 14. 00 Msza św. pogrzebowa.