1. Dzisiejsza liturgia słowa ukazuje Chrystusa przypominającego nam sens świętowania Dnia Pańskiego. Dniem Pańskim jest NIEDZIELA.
 2. Zapraszamy do udziału w procesjach eucharystycznych w ramach oktawy Bożego Ciała. Msze Święte o godz. 18 00. Po nich procesja. Zakończenie oktawy w czwartek. Wtedy także tradycyjne błogosławieństwo  dzieci oraz wianków.
 3. W tym tygodniu o godz. 18 00 Msze Święte o urodzaje: w poniedziałek 1) dla mieszkańców BILSKO – WOLA, 2) dla mieszkańców INSTYTUTU. We wtorek SADOWA NAD POCZTĄ, w środę BILSKO MUROWANIEC, w czwartek DOMY ZA WODĄ, w piątek TŁOKI. We wtorek w intencji Róży Różańcowej św. Królowej Jadwigi.
 4. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Prymicji ks. Mateusza Pajora z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Dzisiaj ks. Prymicjant o godz. 19 00 czasu polskiego odprawi Mszę Świętą w swojej amerykańskiej Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chicago. Bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie w przygotowanie uroczystości Rodzinie, która przejęła ciężar organizacji uroczystości na siebie. Dziękuję także Sąsiadom z Bilska, Znajomym. Dziękuję za wybudowanie i przystrojenie BRAMY POWITALNEJ. Dziękuję Paniom z Łęk za wykonanie pięknego wieńca prymicyjnego. Dziękuję Orkiestrze, Zespołowi Regionalnemu. Witającym Prymicjanta. Dziękuję wszystkim obecnym na MSZY ŚWIĘTEJ PRYMICYJNEJ, wśród nich Dzieciom Komunijnym, DSM. Rodzicom ks. Mateusza, Jadwidze i Bogdanowi Pajorom dziękuję za ofiarowanie naszej Parafii cennego kielicha i pateny jako votum wdzięczności Bogu za kapłaństwo Syna.
 5. Dziękuję także za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Mieszkańcom Kowalówki, Domy nad Drogą, Bilsko Jodłowiec, Berdychów, Roćmirowa, Leśniczówka, Dział za przygotowanie pięknych ołtarzy z okolicznościowymi hasłami. Bóg zapłać za liczny udział w procesji.  
 6. W liturgii Kościoła:
 7. W poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników.
 8. W środę św. Bonifacego, biskupa i męczennika. O godz. 17 30 różaniec. Proszę o jego prowadzenie Różę Różańcową św. Królowej Jadwigi (w sobotę 8 czerwca Jej Liturgiczne wspomnienie).  
 9. W czwartek I miesiąca. O godz. 17 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań. Okazja do Spowiedzi Świętej. Od godz. 20 00 do godz. 21 00 GODZINA ŚWIĘTA.
 10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej będzie procesja eucharystyczna. To także Pierwszy Piątek miesiąca. Dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. W naszej Parafii także w intencji misji. Całodzienna Adoracja. Nie ma postu. Za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny. WYJAZD DO CHORYCH o godz. 14 00.
 11. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 12. W przyszłą niedzielę, II miesiąca zmiana tajemnic różańcowych i składka inwestycyjna.
 13. Dziękuję za ofiary złożone na tacę i w kopertach. Bóg Zapłać. Irenie i Mirosławowi Garbaczom (ŁD 208) dziękuję za współfinansowanie w 1/3 figury św. Sebastiana. Dziękuję także pozostałym osobom za ofiary złożone na poczet tej pracy.
 14. W nawie południowej kościoła, która stała się kaplicą Miłosierdzia Bożego mamy 5 nowych ławek z oparciami. Ławki powstały z myślą o modlitwie przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego.          
 15. Z naszej Parafii odeszła do wieczności ŚP Maria POCIECHA (lat86) z Bilska. DOBRY JEZU A NASZ PANIE …  
 16. Przypominamy o głosowaniu na pozyskanie środków na zakup wyposażenia i strojów dla Kół Gospodyń Wiejskich. GŁOSY WRZUCAMY DO URNY UMIESZCZONEJ W PRZEDSIONKU KOŚCIOŁA. Głosowanie kończy się 10 czerwca.