1. KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI…
 2. Witamy w naszej Parafii zapowiadanego tydzień temu ks. Daniela Pietrykę, Proboszcza Parafii Trójcy Przenajświętszej w Tarnowie, który zebrał składkę na budujący się kościół w swojej Parafii. 
 3. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata została ustanowiona przez papieża Piusa XI w roku 1925, jako propozycja Kościoła dla ludzi, którzy chcą żyć opierając się na wartościach wynikających z nauki Jezusa Chrystusa. Jednocześnie kończy ona roczny obchód misteriów zbawczych Jezusa Chrystusa, poczynając od Jego narodzenia przez zbawczą działalność, której szczytem była Męka, Śmierć i Zmartwychwstanie.
 4. Po Mszy Świętej wobec Najświętszego Sakramentu wystawionego w monstrancji odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia. W ten sposób będziemy mogli uzyskać odpust zupełny.
 5. Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy za zmarłych. Różaniec z wypominkami w poniedziałek i wtorek po Mszy Świętej o 6 30. Od środy do soboty o godz. 16 30. W niedziele o godz. 15 30.
 6. W poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. O godz. 17 00 Msza Święta w kaplicy na Morsztynówce z racji kolejnej rocznicy jej poświęcenia.
 7. We wtorek wspomnienie św. Cecylii Patronki Muzyki Kościelnej. Panu Organiście dziękujemy za całoroczną posługę. Życzymy wszelkich potrzebnych łask w posłudze organisty w naszej Parafii. Życzymy opieki Świętej Patronki.
 8. W środę o godz. 17 00 Nowenna i Msza Święta w intencjach nowennowych.
 9. W czwartek świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
 10. W piątek o godz. 15 00 Wystawienie NS. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja.
 11. Za tydzień pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczniemy kolejny rok liturgiczny. 
 12. Bóg Zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.
 13. Trwa nabór kandydatów do Orkiestry Gminno – Parafialnej. Orkiestra przyjmuje kandydatów od lat 10. Jednocześnie starszych członków orkiestry, którzy zakończyli już swoją misję prosimy o zwrot do Pana Kapelmistrza strojów i instrumentów muzycznych.
 14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności ŚP Tadeusz Piechnik z Bilska oraz zostali pochowani na naszym cmentarzu parafialnym ŚP Witold Pulkowski z Krakowa i ŚP Czesława Szkarłat z Tęgoborzy.