1. Dzisiejsza Uroczystość jest dla nas rachunkiem sumienia na ile Chrystus jest Królem mojego serca, życia, mojej rodziny, parafii czy naszej Ojczyzny. Ten dzień obchodzony jest w naszej diecezji jako Dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, Akcji Katolickiej i KSM. W następną niedzielę będzie składka na ogrzewanie kościoła.

2. We wtorek w liturgii Kościoła będziemy wspominać Świętego Andrzeja Dung-Lac, prezb i Towarzyszy męczenników.

3. W następną niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu – radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zapraszamy wszystkich na liturgiczne oczekiwanie i przygotowanie do Świąt poprzez uczestnictwo w roratach zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego.

4. Dzisiaj w naszym dekanacie odpust w Kamionce. Msza św. – suma odpustowa o godz. 11. 00

5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę i utrzymanie kościoła w kopertach.

6. Bardzo dziękuje za indywidualną ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza, dzięki temu śmieci już zostały wywiezione. Bóg zapłać Panu Kazimierzowi Jasnosowi za bezinteresowną prace przy załadunku oraz Panu Stanisławowi Litwińskiemu.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny oraz kalendarze rolników, ścienne, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp. Zofia Kmiecik, której pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godz. 14.30.