1. II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego kończy Oktawę Wielkanocy. Dziś także święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zgodnie z zaleceniem Biskupa Tarnowskiego zbiórka doi puszek na pomoc potrzebującym organizowana przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Dziękuję dzieciom za ich Jałmużnę wielkopostną (złożoną do Skarbonek CARITAS) – 972 zł. O godz. 15 00 GODZINA MIŁOSIERDZIA. Przez cały tydzień przed Mszami Świętymi wieczornymi Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Tygodniu Miłosierdzia oddajmy cześć relikwiom Apostołów Bożego Miłosierdzia.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w minioną środę do zorganizowania uroczystości, podczas której Ksiądz Arcybiskup udzielił w naszym kościele Sakramentu Bierzmowania Młodzieży klas VIII.  Księdzu Pawłowi za ich przygotowanie. Rodzicom za dary ołtarza. Panu Maciejowi Tokarzowi za posługę ceremoniarza w czasie celebracji.
  3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona w tym roku ze względu na obchody Wielkiego Tygodnia z 25 marca na poniedziałek 8 kwietnia. Msze Święte o godz. 6 30 i dodatkowo o godz. 18 00. Już dzisiaj po Mszach Świętych możliwość Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Niech będzie naszą odpowiedzią na toczącą się dyskusję o aborcji. Kto chce podjąć Duchową Adopcję niech pozostanie w kościele po Błogosławieństwie, aby złożyć przyrzeczenie Adopcji.    
  4. W środę o godz. 17 30 różaniec o prowadzenie którego prosimy Panie z Caritasu. O godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych. Po Mszy Świętej spotkanie z Caritasem na Plebanii.
  5. Za tydzień Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych dla Róż. Na wszystkich Mszach Świętych składka inwestycyjna.  
  6. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Dziękuję jednej z rodzin naszej Parafii za ofiarowanie Świecy Miłosierdzia i marmurowego świecznika pod tę świecę. Dziękuję za ubranie kwiatami Ołtarza Miłosierdzia. Dziękuję naszym Parafianom. Panu Marianowi Salamonowi za usunięcie zagrzybień w szczytach sklepienia. Panu Kazimierzowi Jasnosowi za załadunek śmieci na cmentarzu.
  7. Po przerwie zimowej wznawiamy renowację świątyni. Od jutra rozpoczynają pracę blacharze aby pokryć miedzią przebudowane zadaszenie nad zejściem do dolnego kościoła oraz dobudowane zadaszenie nad schodami do zakrystii. Możemy powiedzieć, że dotychczas wykonane prace sprawdziły się. Chcemy je wykonać solidnie do końca.
  8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Idziemy, gdzie znajdziemy szereg artykułów pogłębiających nasze rozumienie Miłosierdzia Bożego. Dla dzieci Promyczek Dobra, Mały Promyczek.