1. Dziś II Niedziela Wielkanocna – zakończenie oktawy Wielkanocy.  Święto Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godzinie 12.45 w naszym kościele Komunia Święta dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej. Święto Miłosierdzia jest nie tylko dniem szczególnej czci Boga w tej tajemnicy ale także ma być dniem łaski dla wszystkich ludzi. Jezus obiecał: Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia – ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. O godzinie 15.00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia. Chrystus obiecał swoim czcicielom w tym dniu i w tej godzinie zdroje łask. Warto skorzystać. Jezus określił w objawieniu Św. Siostrze Faustynie cel Godziny Miłosierdzia: „Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je, wzywaj Jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników bo w tej chwili zostało ono na oścież otwarte dla wszystkich duszy”. W tej godzinie stała się łaska dla świata całego – miłosierdzie zwyciężyło sprawiedliwość. Podziękowania i prośby do Jezusa Miłosiernego, w których będziemy się modlili można składać na kartkach w koszyku wystawionym przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
  2. Ze względu na przedłużone ograniczenia epidemiologiczne informujemy, że uczestnicząc w Mszach Świętych i Nabożeństwach do dyspozycji mamy kościół górny, kościół dolny oraz w czasie przedłużonych ograniczeń epidemiologicznych zasadniczo plac kościelny. W kościele i przed kościołem należy zachować dystans 1,5 m. (chyba że jesteśmy z jednego domu), należy zasłaniać usta i nos maseczką. Obowiązek limitowania ilości wiernych skłania nas do powołania Kościelnej Służby Porządkowej. Osoby, które mogłyby nam pomóc w czasie liturgii niedzielnych w zachowaniu obostrzeń sanitarnych proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.
  3. W poniedziałek o godz. 18 00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klas VIII. Składka w tym dniu przeznaczona jest na fundację abpa J. Ablewicza, która pomaga zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. W piątek o godz. 18 00 do Bożego Miłosierdzia. Wprowadzamy w naszej parafii w piątki Nowennę do Bożego Miłosierdzia.  
  6. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie uczniów klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na cele inwestycyjne i za ofiary w kopertach.
  9. Dziękuję Panu Kazimierzowi Jasnosowi za załadunek śmieci. W związku z wysokim opłatami za śmieci z cmentarza proszę o przemyślenie mojej propozycji aby część niepotrzebnych rzeczy zabierać ze sobą do domu. Myślę o zniczach szklanych, wypalonych wkładach i oddawać je ze swoimi śmieciami. Każdy z nas płaci za śmieci. Moglibyśmy w ten sposób sporo zaoszczędzić.  
  10. Po Mszy św. zgodnie z zaleceniem Biskupa Tarnowskiego zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezjalnej.