1. Dziś niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, a zarazem ostatni dzień 2023 roku. Po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas której będziemy dziękowali Bogu za przeżyty rok, przepraszali za zło i będziemy prosili o Błogosławieństwo w Nowym 2024 Roku. Po południu dzisiaj Mszy Świętej nie będzie.
  2. Zakrystianinowi, Panu Eugeniuszowi Jasnosowi składamy serdeczne życzenia Imieninowe.   
  3. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – dzień modlitw o pokój na świecie.  Zakończenie oktawy Bożego Narodzenia. Msze Święte według porządku niedzielnego.
  4. We wtorek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  5. W środę o godz. 17 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta w intencjach nowennowych.
  6. W czwartek, I miesiąca od godz. 16 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań. Także okazja do spowiedzi przed Pierwszym Piątkiem. Od godz. 20 00 do godz. 21 00 GODZINA ŚWIĘTA. Zapraszamy.
  7. W I piątek Spowiedź Święta: rano od godz. 6 00. Wieczorem od godz. 16 00. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorować będziemy Jezusa aby w Nowym Roku Świat znalazł pokój, a człowiek szczęście. Do chorych z Komunią Świętą udamy się od godz. 14 00.
  8. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 7, godz. 9, godz. 11 i godz. 16. W tym dniu będziemy modlili się w intencji misji, poświęcimy złoto, kredę, mirrę i kadzidło. Młodzież z KSM będzie rozprowadzała kadzidło i kredę. Jest to równocześnie Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona na misje. O godz. 11 00 ORSZAK TRZECH KRÓLI. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 11 00. Po Mszy Świętej ORSZAK wyruszy z kolędą ulicami Łososiny by dotrzeć do Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, aby pokłonić się Jezusowi Zbawicielowi Świata. Otrzymamy śpiewniki i korony. Przyjdźmy aby dać świadectwo wiary w Jezusa Jedynego Zbawiciela Świata. Szczegóły na plakatach.
  9. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 15.00.
  10. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. O godzinie 17 00 w dolnym kościele młodzież wystawi JASEŁKA. Gorąco zachęcamy do przyjścia.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy. Dzisiaj dostępna tylko Niedziela i Gość Niedzielny Historia Kościoła.

PROGRAM KOLĘDY 2-7.01.2024

2.01.2024 wtorek3.01.2024 środa4.01.2024 czwartek6.01.2024 sobota7.01.2024 niedziela
od godz. 14:00 Osiedle centrum od Synowiec do Bednarekod godz. 14:00 Osiedle centrum od Królczyk do Gołąbod godz. 14:00 Ulica przy kościele od Uryga do Zięćod godz. 13:00 Domy przy cmentarzu od Kmiecik do Piękośod godz. 13:00 Jarostowa dołem od Ciastoń do Szewczyk
od godz. 15:30 Bilsko Wola od Pociecha do Karwalaod godz. 15:30 Bilsko Biała od Woźniak do Kuźma od godz. 14:00 Ciąg dalszy Roćmirowejod godz. 14:00 Domy za Potokiem Sadowskim od Pajor do Majka

Wszystkim Parafianom i Gościom składamy noworoczne życzenia. Wejdźmy w ten kolejny rok naszego życia z zaufaniem do Boga, Który jest naszym Ojcem. Pokój serca, który jest Jego darem i chrześcijańska nadzieja, niech zwyciężają niepewność, lęk o jutro, pomogą pokonać wszystkie trudności w życiu małżeńskim, rodzinnym i społecznym. Zdrowia duszy i ciała na wszystkie dni rozpoczynającego się Nowego 2024 Roku.