1. Ostatnia niedziela roku, jest świętem Świętej Rodziny. Wpatrując się w Świętą Rodzinę, uczmy się sztuki budowania więzi opartych na prawdziwej miłości.
  2. W czwartek wspomnienie św. Sylwestra, Msza św. na zakończenie Starego Roku wraz z nieszporami o godzinie 16.00. Za publiczne odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy” podczas tego nabożeństwa można uzyskać odpust zupełny.
  3. W piątek 1 stycznia, z Maryją – Bożą Rodzicielką wejdziemy w Nowy Rok Pański 2021 i będziemy modlili się o pokój na świecie. Porządek Mszy św. niedzielny. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Nie będzie wyjazdu do chorych z powodu panującego wirusa.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.