1. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze Święte o godz. 7 00, godz. 9 00, godz. 11 00. Po południu Mszy Świętej nie będzie. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszy Świętej nie tylko jutro ale przez całą Oktawę Wielkanocy. W każdym dniu Oktawy celebrujemy bowiem Zmartwychwstanie Jezusa. Świętowanie Wielkanocy zakończymy w przyszłą niedzielę Świętem Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę po południu, o godz. 15.00, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Podziękowania i prośby, które chcemy wtedy przedstawić Jezusowi Miłosiernemu, możemy składać na przed obrazem Jezusa Miłosiernego. Przez kolejne dni Oktawy Wielkanocnej, 15 minut przed Mszą św. wieczorną będziemy odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia w ramach Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego, a we Wtorek i Środę po Mszy św. rano.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy angażowali się w przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia, a szczególnie Panom Organiście i Kościelnemu, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Strażakom czuwającym przy Grobie, Panom śpiewającym Pasję, Paniom śpiewającym psalmy, Zespołowi Regionalnemu Jakubkowianie, Orkiestrze, Księdzu Pawłowi oraz młodzieży za Drogę Krzyżową na Sadową, śpiew oraz przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, a także wszystkim biorącym udział w naszych liturgicznych celebracjach. Dziękujemy za zamówione w intencji nas kapłanów Msze Święte oraz wielkoczwartkowe życzenia. Bóg Zapłać.
  3. W Środę Wielkanocną, o godz. 17 00, ks. abp Henryk Nowacki udzieli w naszym kościele Sakramentu Bierzmowania Młodzieży z klas VIII z: Łososiny Dolnej Michalczowej, Żbikowic i Ujanowic. Składka zebrana na tej Mszy Świętej przeznaczona będzie na Fundację im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza. Dziękujemy naszej Młodzieży i Rodzicom za włączenie się w zakup świec z Darami Ducha Świętego. To ich votum za Sakrament Bierzmowania. Nawenna do Matki Bożej Pocieszenia wyjątkowo w środę po Mszy Świętej o godz. 6 30.
  4. W czwartek I miesiąca, o godz. 17 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań. O godz. 18 00 Msza Święta. Od godz. 20 00 do godz. 21 00 GODZINA ŚWIĘTA.
  5. W I piątek Msze Święte o godz. 6 30 i 18 00. Od godz. 17 00 okazja do Spowiedzi Świętej. W I piątek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Wyjątkowo nie odwiedzimy chorych (byliśmy przed Świętami).
  6. W I Sobotę o godz. 17 00 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.   
  7. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę. Bóg Zapłać.
  8. Jutro tradycyjnie składka na KUL i Papieski Uniwersytet Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę puszka na CARITAS DIECEZJI TARNOWSKIEJ.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności ŚP Janina STACH z domu Bednarek, lat 94. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im Wieczne spoczywanie.
  10.  Dziękujemy za życzenia świąteczne, które otrzymaliśmy z wielu instytucji, firm, osób prywatnych. Odwzajemniamy je. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najlepsze świąteczne życzenia. Niech Chrystus Zmartwychwstały, który zwyciężył śmierć, pokona wszystkie nasze słabości i bóle, niech zabliźni nasze rany. Niech blask Poranka Wielkanocnego opromienia naszą codzienność tak, byśmy potrafili dzielić się z innymi wiarą w zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, prawdy nad fałszem, życia nad śmiercią. Niech Zwycięzca śmierci, piekła i szatana udziela Wam potrzebnych łask i dodaje sił duchowych i fizycznych do codziennego życia w blasku Zmartwychwstania. Duszpasterze. ALLELUJA.