1. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek, nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. przez całą oktawę Wielkanocy.
  2. W następną niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00. Podziękowania i prośby do Jezusa Miłosiernego w których będziemy się wtedy modlili można składać na kartkach w koszyku wystawionym przed obrazem Jezusa Miłosiernego. Przez kolejne dni Oktawy Wielkanocnej 15 minut przed Mszą św. wieczorną będziemy odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia w ramach Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego, a we wtorek po Mszy św. rano.
  3. Od 10 kwietnia wieczorne Msze Święte w sobotę w naszej parafii, będą celebrowane z formularza niedzielnego.
  4. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy angażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego, a szczególnie Panom organiście i kościelnemu, Liturgicznej Służbie Ołtarza, śpiewającym pasję, młodzieży za Drogi Krzyżowe, śpiew oraz przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, a także biorącym udział w naszych liturgicznych celebracjach.
  5. Dziękujemy młodzieży bierzmowanej za paschał oraz welon. Straży Pożarnej za środki do dezynfekcji i maseczki. Bardzo dziękujemy za za hojne dary na stół wielkanocny na probostwie.
  6. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na cele diecezjalne i za ofiary w kopertach. Jutro składka na KUL i Papieski Uniwersytet Jana Pawła II. Za tydzień składka inwestycyjna.
  8. W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności † Katarzyna Katra i † Maria Bednarek.

Drodzy Siostry i Bracia

Życzymy Wam duchowej radości ze świętowania Wielkanocy. Odwagi wśród przeciwieństw. Niech wydarzenie Zmartwychwstania pokona nasze ciemności, wyrwie z lęku, pobudzi do życia, uczyni cierpliwymi w przezywaniu wydarzeń, które często nie są po naszej myśli. Codziennej bliskości Zmartwychwstałego który żyje i jest z nami. Niech Zmartwychwstały Chrystus stanie się dla Was źródłem pokoju i nadziei. Błogosławionych Świąt życzą

Wasi Duszpasterze.