1. W poniedziałek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  2. W środę o godz. 17 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta.
  3. W czwartek I miesiąca od godz. 16 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja w intencji powołań.
  4. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 7, godz. 9, godz. 11 i godz. 16. W tym dniu będziemy modlili się w intencji misji, poświęcimy złoto, kredę, mirrę i kadzidło. Młodzież z KSM będzie rozprowadzała kadzidło i kredę. Jest to równocześnie Dzień Dzieła Dziecka. Składka przeznaczona na misje. Będzie także zbiórka do puszek przeprowadzana przez Kolędników Misyjnych.
  5. W tym dniu wypada I piątek stycznia. O godz. 13 00 udamy się z Komunią Świętą do chorych.
  6. W sobotę, o godz. 16 00 Nabożeństwo I Soboty
  7. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Po Prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Będzie to już druga niedziela miesiąca. Dlatego składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. O godzinie 17 00 odbędzie się w naszym kościele noworoczny koncert charytatywny młodzieży uczącej się gry i śpiewu przy Parafii. Gorąco zachęcamy do udziału w koncercie, na którym będzie zbierana do puszek ofiara na Caritas. 
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafii.

Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

 Poniedziałek 2.01.23 od godz. 14.00Wtorek 3.01.23 od godz. 14.00Środa 4.01.23 od godz. 14.00Czwartek 5.01.23 od godz. 14.00Piątek 6.01.23 od godz. 15.00Sobota 7.01.23 od godz. 8.30Niedziela 8.01.23 od godz. 13.00Poniedziałek 9.01.23 od godz. 14.00
1Bilsko od Rąbkowej (od Litwiński do Salamon)  Bilsko – Brzegi (od Salamon do Salabura)  Bilsko – Wola (od Stosur do Sromek)  Bilsko – Leśniczówka (od Studziński do Chochliński)   Łęki dołem (od Pajor do Kołodziej)  Bilsko – Roćmirowa (od Michalak do Połomski)Bilsko – Roćmirowa (od Piwowarczyk do Pajor)  
   od godz. 16.30 od godz. 15.00od godz. 8.30  
2  Łososina Dolna – Domy przy cmentarzu (od Kmiecik do Piękoś) Łososina Dolna – Domy za wodą (od Seruga do Sromek)Bloki – Instytut (od Pawłowskich do Chełmeckich)  

Niech przez wspólną modlitwę i kapłańską posługę na każdym z naszych domów spocznie Boże błogosławieństwo!

Wszystkim Parafianom i Gościom składamy życzenia.

Wejdźmy w ten kolejny rok z zaufaniem do Boga,

Który jest naszym Ojcem.

Pokój serca, który jest Jego darem i chrześcijańska nadzieja, niech zwyciężają niepewność, lęk o jutro,

pomogą pokonać wszystkie trudności

w życiu małżeńskim, rodzinnym i społecznym.

Zdrowia duszy i ciała na wszystkie dni rozpoczynającego się Nowego 2023 Roku.