1. Witamy bardzo serdecznie wszystkich gości w naszej parafii i życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i potrzebnych w życiu łask, dziękujemy za włączanie się w liturgię w naszej wspólnocie. Dzisiejsza składka przeznaczona jest jak słyszeliśmy na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II i KUL. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Najświętszej Rodziny. W tym dniu będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich na wszystkich mszach świętych dlatego zachęcamy wszystkich małżonków by w miarę możliwości przyszli razem na Mszę św. i byli blisko siebie. Także w tą niedzielę rozdamy krótkie modlitewniki do wykorzystania w trakcie rodzinnego spotkania kolędowego i modlitwy o błogosławieństwo dla domu i rodziny.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości od parafian i instytucji: życzenia świąteczne, dary rzeczowe – produkty na święta. Traktujemy to jako wyraz waszej życzliwości, ale też i wiary oraz zobowiązanie dla nas do dalszej duszpasterskiej pracy. Dziękuje także z serca za prace wszystkim, którzy upiększyli kościół na czas świąt, dostarczyli kwiaty, ofiarowali choinki, zrobili z niemałym trudem szopkę i sprzątali kościół.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Świąteczny Gość Niedzielny i Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Świat Misyjny, Promyczek Dobra.

4. Bóg zapłać za ofiary na tacę i w kopertach.