1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele: o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Po południu o godz. 13.30 również w kościele będzie Msza św. z kazaniem, wypominki z różańcem za zmarłych, którzy spoczywają na naszym cmentarzu.
  2. Bardzo proszę segregować śmieci po porządkowaniu grobów swoich bliskich. Chcielibyśmy też uporządkować sprawę grobów zapomnianych. Bardzo proszę o to aby te groby, które nie są opłacane zgłosić abyśmy mogli je zlikwidować bo za parę lat zacznie brakować miejsc na cmentarzu. Wielu z was ma grobowce do których można przenieść tablice i zmarłych na miejsce wiecznego spoczynku.
  3. Dzisiaj rozpoczyna się też tydzień modlitw za zmarłych. Śpieszmy z pomocą duszom w czyśćcu cierpiącym przez modlitwy: Mszę św. wypominki, oraz przez zyskiwane w te dni odpusty zupełne lub cząstkowe. W dniach od 1 do 30 listopada można zyskać odpust zupełny przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, starsi mogą zyskać odpust nie nawiedzając cmentarza. Zwykłe warunki odpustu to stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii św. odmówienie „Wierzę w Boga” i Ojcze nasz oraz modlitwę w intencji i intencjach papieża i pragnienie wyzbycia się przywiązania do grzechu. Jeśli nie spełnimy dobrze któregoś z warunków odpust będzie cząstkowy.
  4. W dzień zaduszny – jutro Msze św. będą o godz. 06.30, 9.00, 11.00, i 16.00 w kościele. W powszednie dni tygodnia Różaniec połączony z wypominkami w kościele o godz. 16.00 a po nim Msza św.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek i w pierwszą sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  6. Składam parafianom serdeczne podziękowanie za troskę o cmentarz. Bóg zapłać Panu Andrzejowi Pajorowi wraz z rodziną za kwiaty na groby kapłanów i do kościoła. Dziękuje także Panu Kościelnemu Eugeniuszowi Jasnosowi za całoroczną troskę o cmentarz parafialny i porządek na nim równocześnie informuje, że to parafia jest odpowiedzialna za cmentarz i wszystkie sprawy cmentarne proszę załatwiać z księżmi z parafii i nikt inny nie jest wydelegowany przez nas do załatwiania jakichkolwiek spraw cmentarnych.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie i inwestycje Kościoła.