1. W czasie Ostatniej Wieczerzy Chrystus zostawił nam przykazanie miłości. Warto zauważyć, że wyrazem naszej miłości do drugiego człowieka jest troska o jego zbawienie.

2. Na Mszach Świętych o godz. 7.00 i 9.00 w liturgii weźmie udział Orkiestra Dęta z Łososiny Dolnej i Zespół Regionalny Michalczowianie. Chcą w ten sposób wspomóc uchodźców wojennych z Ukrainy. Ofiary złożone przy okazji ich występu zostaną przeznaczone na ten cel. Na Mszy Świętej o godz. 11.00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas IV.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy w naszej Parafii byli zaangażowani w przygotowanie Uroczystości I Komunii Świętej. Dziękuję Rodzicom i Dzieciom za ofiarowany Mszał. Dziękuję Panu Organiście, Panu Kościelnemu za dodatkowo poświęcony czas.

4. W poniedziałek w liturgii Kościoła święto św. Andrzeja Boboli.

Msze Święte o urodzaje:

W poniedziałek o godz. 18 00 dla mieszkańców Łęk (przy kapliczce w Łękach)

W piątek o godz. 19 00 dla mieszkańców Morsztynówki (w kaplicy na Morsztynówce)

W sobotę o godz. 18 00 dla mieszkańców Bilsko –  Dział i Murowaniec (w kościele na Juście)

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do kościoła na godz. 17.30. Szczególnie zapraszamy dzieci. W poniedziałek zapraszamy dzieci z klasy I, we wtorek – z klasy II, w środę – z klasy IV, w czwartek z klasy V, w piątek z klasy VI. W piątek o godz. 16.30 spotkanie DSM.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM Najmniejszy Świętym – przesłanie Karola de Foucauld. Wszyscy jesteśmy braćmi. Temat przewodni NIEDZIELI to: Wiara w sieci. Czy internet jest miejscem ewangelizacji czy amboną celebrytów? A także lekarz radzi: Poskromić nadciśnienie.  A IDZIEMY Komunia z klasą?