1. Piąta Niedziela Wielkanocna, adoracyjna. Obchodzimy w Polsce Dzień Flagi Narodowej. Zadbajmy o wywieszenie flag na naszych domach.
 2. Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. w porządku niedzielnym.
 3. We wtorek wspomnienie św. Floriana, w czwartek św. Filipa i Jakuba Apostołów.
 4. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w dni powszednie są celebrowane o godz. 17.30, a w niedzielę i święta o godz. 15.30.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek
  miesiąca. W pierwszy czwartek  i pierwszy piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w czwartek w intencji powołań, a w piątek w intencji misji. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00, na czwartek zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.
 6. W pierwszy piątek udamy się do chorych od godz. 13.00.
 7. W sobotę uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa
  i męczennika głównego patrona Polski i naszej diecezji.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 uroczystość I Komunii św. Spowiedź dla dzieci komunijnych w sobotę o godz. 8.30. Bardzo prosimy by osoby, które nie mają w rodzinie dziecka do I Komunii św. w tą niedzielę przyszły na inne Msze św., by miejsce w kościele zostawić ich rodzinom.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 10. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na tace i ofiary w kopertach.