1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj składka na cele diecezjalne zaś w następną niedzielę na cele inwestycyjne, także w następną niedzielę zmiana tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00. Na tej Mszy świętej będzie pożegnanie ks. proboszcza, a przywitanie nowego ks. Piotra Drewniaka będzie o godz. 11.00 po czym będzie w obecności przedstawicieli Rady Parafialnej przekazanie kanoniczne parafii.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:

w środę wsp. św. Scholastyki, dziew.

w czwartek wsp. Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorych.

w piątek święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, bp. Patronów Europy.

3. Na Mszę św. i nowennę w środę zapraszamy uczniów i rodziców z klasy III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do I Komunii Świętej.

4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę i ofiary w kopertach.

5. Bardzo dziękuje za dbanie o otoczenie Kościoła w tym zimowym czasie i odśnieżanie Panu Piotrowi Prusakowi. Bóg zapłać.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dzisiaj do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Promyczek Dobra

7. W minionym tygodniu  z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Kazimierz Pawłowski.