1. Dziś słyszymy Chrystusowe wskazania, jak realizować w życiu codziennym przykazanie miłości. Przyjaciółmi Chrystusa będziemy dopiero wtedy, gdy będziemy je realizować każdego dnia.  
 2. W naszej Parafii ŚWIĘTO KWITNĄCYCH SADÓW. Msza Święta o godz. 12 00 w intencji Rolników, Ogrodników, Sadowników, Działkowiczów oraz Pilotów na rozpoczęcie nowego sezonu lotniczego. O godz. 14 00 początek uroczystości na terenie lotniska.    
 3. Trwa maj – zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, zarówno tych w świątyni, jak i tych przy kapliczkach i figurach przydrożnych. Zabierajmy na  nabożeństwa majowe dzieci – to najpiękniejsza katecheza. Spotkania przed Uroczystością I KOMUNII ŚWIĘTEJ we wtorek i w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać, w poniedziałek, wtorek i środę nabożeństwa związane z Dniami Krzyżowymi, w czasie których modlimy się o dobre urodzaje i w intencji krajów głodujących.
 5. W poniedziałek, o godz. 18 00 Msze Święte w intencji: 1) mieszkańców Berdychowa, Roćmirowej, 2) Biała – Cichawa, 3) Biała – Równia. O godz. 19 00 przy kapliczce dla: Bilsko – Brzegi, Domy pod lasem, Kowalówka. O godz. 19 00 przy kapliczce Pani Marii Kras o szczęśliwe urodzaje dla mieszkańców Nowin.
 6. We wtorek: o godz. 8 00 O Boże Błogosławieństwo dla Pracowników Urzędu Gminy, Rady Gminy i Wójta Gminy w nowej kadencji. O godz. 18 00 o szczęśliwe urodzaje dla mieszkańców Łęk.    
 7. W czwartek o godz. 16 00 egzamin młodzieży klas VII przed Bierzmowaniem. Zapraszamy także Rodziców.
 8. W poniedziałek Święto św. Filipa i Jakuba Apostołów.
 9. W środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa – Patrona Polski.
 10. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością.
 11. W sobotę o godz. 8 30 Pierwsza Spowiedź Dzieci z klas III. O godz. 18 00 Msza Święta w kościele na Juście o szczęśliwe urodzaje dla mieszkańców Bilsko – Dział i Murowaniec.    
 12. Za tydzień WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. W naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Dzieci z klas III. Msza Święta z udzieleniem Pierwszej Komunii o godz. 10 30. I Komunię Świętą przyjmie 40 dzieci. 
 13. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 7 00 zmiana tajemnic różańcowych. Na wszystkich Mszach Świętych składka na cele inwestycyjne.
 14. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Ponadto dziękuję za ofiary w kopertach. BÓG ZAPŁAĆ.
 15. W Gościu Niedzielnym przeczytamy znakomity tekst o coraz powszechniejszej praktyce całodziennej a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

HASŁA OŁTARZY NA BOŻE CIAŁO:

I EUCHARYSTIA BUDUJE WSPÓŁNOTĘ KOŚCIOŁA (Bilsko – Kowalówka, Domy nad drogą)

II EUCHARYSTIA OTWIERA NA POTRZEBY BRACI (Bilsko Jodłowiec, Berdychów, Roćmirowa)

III EUCHARYSTIA INSPIRUJE DO GŁOSZENIA CHRYSTUSA (Bilsko – Leśniczówka)

IV EUCHARYSTIA WŁĄCZA DO UCZESTNICTWA WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA (Bilsko – Dział)