1. VI niedziela zwykła w ciągu roku, po Mszy św. o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Przypominamy zakochanym o przypadającym we wtorek dniu św. Walentego.
  3. W środę o godz. 16:30 różaniec, a o godz. 17:00 nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza św., zapraszamy zwłaszcza dzieci klas III z rodzicami.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne parafii, oraz za ofiary składane do puszki, którymi wspieramy poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Bóg zapłać także za ofiary w kopertach złożone w minioną niedzielę. W następną niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. W poniedziałek 20 lutego zapraszamy na wyjazd do kina Sokół w Nowym Sączu na film „OPIEKUN”. To nowy film o św. Józefie i roli jaką odgrywa w życiu wielu współczesnych ludzi. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Józefa. Koszt 30 zł. Wyjazd o godz. 17:30, płatność w autokarze. Zapisy w zakrystii.