1. Z radością informujemy, że Biskup Tarnowski mianował dla naszej Parafii dwóch nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Są nimi Pan Paweł Chełmecki i Pan Maciej Tokarz. Wyrażam im wdzięczność, że podjęli się tego zadania z myślą o chorych i osobach starszych, aby mogły częściej karmić się Ciałem Pańskim.
 2. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są w naszej świątyni każdego dnia. W poniedziałki i wtorki po Mszach Świętych o godz. 6 30. Od wtorku do soboty po Mszach Świętych wieczornych.
 3. W Liturgii Kościoła:
 4. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
 5. W środę bł. Romana Sitki, kapłana i męczennika. O godz. 17 30 Różaniec. Prowadzi Róża Różańcowa św. Reginy (Zelatorka Pani Teresa Pajor). O godz. 18 00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza Święta.
 6. W czwartek św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. W naszej Parafii kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza Święta o godz. 18 00. Po niej Różaniec Fatimski. Przynieśmy lampiony.
 7. W piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. O godz. 15 00 Msza Święta ślubna. Dlatego Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 00 do 18 00.
 8. W przyszłą niedzielę w Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodziny. 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu. Szczegóły na afiszach. Zbiórka do puszek na UPJPII.
 9. Zbliża się uroczystość odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Będziemy ją przeżywać przez dwa dni. W drugim dniu, w niedzielę 30 czerwca, w Parku Etnograficznym w Nowym Sączu. Mszy Świętej o godz. 14 00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi nasz Rodak ks. Jan Gwóźdź. Zaplanujmy swój udział.   
 10. Bardzo dziękuję za udział w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała.
 11. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone na cele inwestycyjne naszej Parafii. Bóg Zapłać. 
 12. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności ŚP Edward Salamon (lat 76) z Bilska. Na naszym cmentarzu spoczęła także ŚP Maria Cięciwa (lat 99) z Michalczowej – Mama ks. Mariana Cięciwy, Michality. Dobry Jezu a nasz Panie – daj Im wieczne spoczywanie.
 13. Dziękujemy za oddanie głosu na Budżet Obywatelski. Panie z Koła Gospodyń pomogą oddać głos tym, którzy jeszcze tego nie uczynili.