1. XI niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo Fatimskie (zapraszamy z lampionami). O godz. 16.00 Msza Święta z procesją.
  2. W tygodniu: w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męczennika; w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego. W przyszłą niedzielę Diecezjalne Święto Rodziny w Starym Sączu przy ołtarzu papieskim. Główna Msza Święta o 11.00.
  3. Przypominamy, że Nabożeństwa czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa w poniedziałki i wtorki po Mszy św. rano, od środy do soboty o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00.
  4. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka aspirantów i ministrantów.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na cele inwestycyjne, ofiary w kopertach i za ofiary składane po Mszy św. do puszek przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  6. Kończymy prace przy wymianie okien w ścianie frontowej kościoła. Oprócz wymiany okien zostały wykonane obróbki tynkarskie i blacharskie. Bardzo dziękuję panu Czesławowi Bocheńskiemu za nieodpłatne wypożyczenie rusztowania. To bardzo duża pomoc. Chciałbym powiedzieć, że to koniec prac przy oknach. Niestety musimy cofnąć się wstecz i wykonać obróbki tynkarskie i blacharskie przy oknach wymienionych w minionych latach. Ponadto musimy wymienić uszkodzone szyby wewnętrzne przy wejściu na chór muzyczny oraz zamontować szklenie wewnętrzne w zakrystii, aby odciąć napływ zimnego powietrza z piwnicy. W kościele jest – jak widzimy – wiele prac do wykonania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Wykazała to także wizytacja przeprowadzona w minioną w sobotę 5 czerwca. Szczegóły podam, gdy otrzymamy oficjalny protokół.    

Nadesłano do ogłoszeń:

1. Sołtys sołectwa Łososiny Dolnej informuje, że 20 czerwca 2021 roku odbędzie się zebranie wiejskie przed budynkiem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej.

2. Sołtys wsi Bilsko zwołuje zebranie wiejskie sołectwa 20 czerwca o 10.00 przy budynku Szkoły Podstawowej w Łososinie Dolnej.