1. XII niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Od dzisiaj zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Komunikat Biskupa Tarnowskiego…
  2. Trwa miesiąc czerwiec, w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Przypominamy, że Nabożeństwa czerwcowe z litanią do Serca Pana Jezusa w poniedziałki i wtorki po Mszy św. rano, od środy do soboty o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00.
  3. W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek dzieci i młodzież przeżywać będą zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji zachęcamy ich do spowiedzi, aby z czystym sercem zakończyli rok szkolny i dobrze rozpoczęli wakacje. Spowiedź św. w środę i czwartek od godz. 17.00. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00. Spowiedź przed odpustem w sobotę od 8.00 do 10.00.
  5. Przygotowujemy się do odpustu parafialnego. Jedną z form tego przygotowania jest uporządkowanie cmentarza. Uporządkowanie grobów naszych bliskich zmarłych. Zróbmy to w tym tygodniu, gdyż będziemy chcieli wywieźć śmieci. Msza Święta na cmentarzu planowana jest na poniedziałek 28 czerwca (Wigilia Uroczystości św. Piotra i Pawła) o godz. 18 00.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i za ofiary w kopertach.
  7. Zamówiona została Msza Święta dziękczynno – błagalna w intencji wspierających działalność dobroczynną dla Marty. Zostanie odprawiona w czasie wakacji.

Nadesłano do ogłoszeń:

Pani Sołtys wsi Łęki zwołuje zebranie wiejskie na 26.06.2021 o godz. 14.30 w świetlicy w Łękach.