1. XIV niedziela zwykła roku liturgicznego, adoracyjna. O godz. 14.00 w naszym starym kościele, który obecnie znajduje się w Sądeckim Parku Etnograficznym Msza św. odpustowa ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. W środę przypada wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, patronki Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej. O godz. 17.30 różaniec, a po nim nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza św.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 w intencji powołań.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na tace oraz ofiary w kopertach. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych, składka inwestycyjna.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Dziękujemy za wszelkie dary na stół odpustowy, oraz składane nam życzenia z okazji imienin.