1. Dzisiaj przypada XVI niedziela zwykła roku liturgicznego.
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, a po nim nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza św.
  3. Przypominamy, że rozpoczęły się już zapisy na XL Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. „Chrystus naszą Paschą” to hasło XL Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17.08.2022 Eucharystią o godz. 6.30 sprawowaną na placu katedralnym w Tarnowie. Będzie trwać do 25.08.2022. Zapisy na Pielgrzymkę będą prowadzone tak jak w latach ubiegłych w parafii w miesiącu lipcu, a w sierpniu w miejscach organizacji grupy. Zapraszamy do zapisywania się do grupy 25 – św. Just. Ze względu na trudniejszy dostęp do noclegów, bardzo prosimy, aby pielgrzymi zaopatrzyli się w swoje namioty na czas pielgrzymowania. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 150 zł od osoby. Jeżeli z domu idzie więcej osób druga osoba płaci również 150 zł, a trzecia 100 zł. Każde dziecko z rodziny do 15 roku życia płaci 75 zł, a resztę dopłaca Caritas. Miejsca i daty spotkań przed pielgrzymką będą podane w późniejszym terminie. Szczegóły w gablocie, internecie i kancelarii parafialnej.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie oraz za ofiary w kopertach.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  6. W następną niedzielę po każdej Mszy Świętej poświęcimy pojazdy mechaniczne i będziemy modlić się za kierowców.