1. XVI niedziela zwykła roku liturgicznego.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają wspomnienia: w czwartek św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy – patronki Europy, w sobotę św. Kingi.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i ofiary w kopertach. Za tydzień zbiórka do puszki na poszkodowanych przez burze i nawałnice w Europie.
  5. Przypominamy, że rozpoczęły się już zapisy na XXXIX Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 13 sierpnia o godz. 20.00 w naszym kościele. Zapisy do końca lipca w zakrystii, kancelarii parafialnej lub przez facebooka.
  6. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców.