1. XXI Niedziela Zwykła roku liturgicznego.
  2. W poniedziałek o godz. 8.00 rano udamy się do naszych pielgrzymów na trasę pielgrzymki. W związku z tym jest możliwość przekazania pielgrzymom przesyłki (prosimy aby ją opisać żebyśmy wiedzieli komu ją przekazać). Proszę ją dostarczyć na plebanię dzisiaj do godz. 18.00. Autobus, na który zapisali się wyjeżdżający 25 sierpnia na Jasną Górę wyjedzie z Łososiny o godz. 8.30 z parkingu koło kościoła. Jeszcze dziś można się zapisywać.
  3. Dziękujemy za prowadzenie różańca członkom Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej, a w środę prosimy o poprowadzenie różańca różę św. Moniki.
  4. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont dachu naszego kościoła.