1. XXI Niedziela zwykła roku liturgicznego.
 2. W środę o 17.30 różaniec, o 18.00 nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i Msza św. w intencjach nowennowych. W środę, czwartek i piątek spowiedź od godz. 17.00 na pierwszy piątek i przed rozpoczęciem roku szkolnego.
 3. W czwartek od godz. 20.00 do godz. 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Święta Godzina.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 8.00 udamy się do chorych. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek przypada rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych w obronie Ojczyzny, a także modlić się o pokój we współczesnym świecie.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.00.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz za ofiary w kopertach, a także za ofiary składane do puszki, którymi możemy wesprzeć poszkodowanych przez powódź w Słowenii.
 8. Bardzo dziękuje osobom, które zadbały o naszych pielgrzymów, przygotowali i zawieźli im posiłek. Dziękuję również „Piekarni Cukierni Tęgoborze” za ofiarowane drożdżówki.
 9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Kazania na wszystkich Mszach Świętych będzie głosił ks. Jan Szczych z Ukrainy.
 10. Bardzo proszę do wtorku zrobić porządki na cmentarzu. W środę rano będą wyworzone śmieci.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism religijnych.

Nadesłano do ogłoszeń:

 1. Wójt Gminy oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zapraszają na Łososińskie Święto Plonów w przyszłą niedzielę 3 września. Podziękowanie za tegoroczne plony rozpoczniemy uroczystą Mszą św. o godz. 14:00. Po Mszy św. korowód dożynkowy przejdzie przed Centrum Kultury, gdzie rozpocznie się część artystyczna wydarzenia. Na każdego czeka moc atrakcji, szczegóły na stronie internetowej i plakatach. Organizatorzy zapraszają. 
 2. W niedzielę 9 września w domu im. ks. Jana Czuby na Kozieńcu odbędzie się festyn misyjny. Szczegóły na plakacie w gablocie.